ubyt

Na jedné straně východní Krkonoše, na druhé Vraní hory, patřící již do Broumovské vrchoviny. Jedinečná rozmanitost přírody i historicky jedno z nejdříve osídlených míst regionu. Místo nabízející klid a odpočinek i možnost rozmanitého sportovního vyžití. Žacléřsko prostě stojí za to navštívit.

Cyklotrasy

Zde naleznete cyklotrasy Žacléřska a blízkého okolí.

 

Ubytování

Restaurace a ubytovací zařízení Žacléřska a blízkého okolí.

Důležité odkazy

Adresy a kontakty Žacléřska a blízkého okolí.

A 17     1  na okraji Krkonoš, v česko-polském příhraničí. Žacléř nabízí mnoho variant jak pro rekreační, tak sportovní i poznávací aktivity. Přírodu I. zóny národního parku (Rýchory), tak linii pevnostního opevnění s dělostřeleckou tvrzí Stachelberg a zpřístupněným podzemím. Za zmínku stojí i technická památka v areálu bývalého Dolu Jan Šverma, místo odchodu J. A. Komenského do exilu (Růžový palouček) i dosud ne zcela objevená turistická atraktivita polského příhraničí.
bon11 Pension je situován v centru městečka Žacléř (3 500 obyvatel, 720 m.n.m.), které se nachází v nejvýchodnější části Krkonoš se známou oblastí Rýchory (přes 1000 m.n.m.) Je to ideální místo k prožití zimní dovolené, ale i klidné letní rekreace v horské přírodě s možností turistiky a cykloturistiky. Nečekejte tu však nějaké turistické mega-centrum, kapacita ubytování není v Žacléři veliká, a proto jsme pro svůj klid vyhledáváni.
pension-terezie2 m

Nabízíme ubytování ve čtyřech útulných tří až šesti lůžkových apartmánech. Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyňku s lednicí, mikrovlnkou, vařičem a rychlovarnou konvicí, televizi a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Maximální kapacita pensionu Terezie je 18 lůžek. Pension je nekuřácký. Provoz je celoroční. Velmi pěkné ubytování pro skupiny i jednotlivce. V letních měsících je pro klienty k dispozici rozlehlá zahrada. Pension je situován v centru, přímo na náměstí.

06 Iveta se nachází v centru městečka Žacléř,ležícího v údolí pod hřebeny východních Krkonoš. V blízkosti běžeckých a sjezdových tratí Ski areálu Prkenný Důl,s osmi sjezdovkami  různé  náročnosti   a umělým zasněžováním ,v délkách  600 až 2.000m. V témže areálu lze využít i dvou lyžařských vleků v délce 500-600m, nabízející vzrušující lyžování při umělém osvětlení.
villaschatzlar Nabízíme 3 apartmány s zařizeni a TV. S vlastním parkovištěm a velkou zahradou. Dorozumíte se zde česky, německy, anglicky a také holandsky. Wirr sprechen tsjechies, deutsch, englisch und hollands.
ufary Nabízíme vám ubytování v soukromí v přízemí rodinného domku v městečku Žacléř, ve východní části Krkonoš.
pokoj c 1 Kulturní dům je situován přímo ve středu malebné obce Žacléř a nabízí Vám ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Okolní příroda přímo vybízí k turistickým toulkám, či cyklistickým výpravám po nejznámějších horách.
braunova-chalupa-bobr Stylová chalupa v klidném prostředí, na úpatí Rýchor (součást KRNAPu), 1km od Žacléře. V okolí je velké množství sportovního vyžití. Lyžařské vleky, běžecké tratě, cyklostezky, tenisové kurty… Nadmořská výška v okolí je 580 m n.m., naše chalupa je skvělým výchozím bodem i pro celodenní výlety po Krkonoších.
olivin Penzion je vhodný zejména k odpočinku soudržné skupiny lidí. Okolí nabízí výlety za koupáním (rekreační nádrže Dolce a Sejfy u Trutnova či Bukowka v Polsku), do muzea v Žacléři či do přírody. Potěší i četné turistické stezky a chráněná oblast Rýchory. V blízkosti se též nachází nové wellness centrum BRET.
Foto Nabízím možnost ubytování v soukromí v Žacléři. Toto malebné městečko nazývané též východní branou Krkonoš se nachází přibližně 15 km od Trutnova.
ur07-1564
Nabízíme ubytování v apartmánech vysokého standardu vhodné pro jedince, páry i rodiny, kteří vyžadují svůj prostor, pohodlí a soukromí.
gal8 Chata BAJKA nabízí ubytování v podhorském městě Žacléř, které leží v nejvýchodnějším cípu Krkonoš na úpatí Rýchorského hřbetu v nadmořské výšce 600 metrů. Toto místo nabízí spoustu možností k aktivnímu odpočinku jak v zimě, tak i v létě. Rádi lyžujete, jezdíte na kole nebo poznáváte krásy hor pěšky? Potom je tento klidný kout našich nejvyšších hor ideálním místem pro strávení Vaší dovolené.
Pict10202 Nabízím možnost ubytování v Žacléři. Toto malebné městečko nazývané též východní branou Krkonoš se nachází přibližně 15 km od Trutnova.
bret-ubytovani01-23028 Jen těžko popíšeme, v jak nádherném a příjemném prostředí se náš areál nachází a kde můžete strávit Váš volný čas. Co však každému, kdo se rozhodne pro dovolenou, víkend, či výlet do našeho areálu, můžeme slíbit je, že se budete cítit jako doma. Ochotný personál Vám bude plně k službám. To, co chceme nabídnout je pocit volnosti v přírodě, aktivní, sportovní odpočinek, výtečnou kuchyni se specialitami na grilu a čisté ubytování na velmi dobré úrovni.
1 Hledáte příjemné ubytování v Krkonoších s milou a domácí atmosférou? Již nehledejte! Naleznete nás v nejvýchodnějším údolí Krkonoš - v klidné osadě Prkenný Důl u města Žacléř. Je to horský kout klidu, čerstvého vzduchu a hlubokých lesů. Strávíte u nás klidný a příjemný pobyt ve všech ročních obdobích. 
dum_EVA Ubytování EVA v Žacléři Vám nabízí své služby. Není od nás daleko ani do centra města, ani do panenské podkrkonošské přírody, na kterou je krásný výhled i z našeho apartmánu. Pro získání detailnějších informací o ubytování, o městě či o možnostech sportovního vyžití nebo letních i zimních výletů do blízkého a vzdálenějšího okolí klikněte na některou z ikon umístěných výše.
koralek Ubytování ve stylovém rodinném pensionu s restaurací. Pension se nachází ve středu města Žacléř.
sport V rodinném penzionu nabízíme kvalitní ubytování za dobrou cenu. Ubytovací kapacita činí 50 lůžek v dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou také 4 apartmány. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou a TV SAT. V přízemí objektu je umístěna restaurace s kapacitou 60 míst s tradiční českou i zahraniční kuchyní.
euroregion_vzhled